Tellimine

Kuidas tellida?

Make-up Studio e-pood pakub Teile kiiret ning ajast sõltumata teenindust.

Tellimuse lõplikuks vormistamiseks on vajalik täita kõik tärniga märgitud väljad- nimi, telefon, e-mail, aadress ning kohaletoimetamise viis ning tasumise viis.

Tasudes pangalingi kaudu Swedbanki internetipangast, on Teie tellimus automaatselt kehtiv.

Kui valite arvega tasumise viisi, saadetakse Teile automaatne arve e-posti teel tellimusel märgitud e-posti aadressile.  Saadetud arve tasumine on kinnituseks tellimusele ning makstud kauba paneme teele maksmisele järgnevalt kuni 3 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Teieni sõltuvalt kohaletoimetamise viisi valikust ning selle valiku pakkujast.

Arve on kehtiv 7 päeva. Kui selle aja jooksul pole arvet tasutud, eeldame, et olete  tellimusest loobunud.

 

Kuidas kauba eest tasuda?

Kauba eest tasumiseks on kaks võimalust:

  1. Tasute arve koheselt pangalingi kaudu Swedbanki internetipangast
  2. Valite tasumisviisiks „Arvega“ ning teete ülekande Teritek OÜ  arveldusarvele EE522200221058098429 Swedbanki.

Maksekorraldusele märkige palun kindlasti tellimuse number.

Hinnad meie veebipoes on esitatud eurodes ning sisaldavad käibemaksu vastavalt Eesti Vabriigis kehtivale käibemaksumäärale.

 

Kauba kättesaamiseks on järgmised võimalused:

* itella Smart Post- pakk toimetatakse 7 päeva jooksul Smartposti pakiautomaati. Paki kohalejõudmisest antakse teile teada tekstisõnumiga teie mobiiltelefonile. NB! Tellimusel valida kindlasti õige pakiautomaat, kuhu soovite tellimuse saada.  Hind 3,60 eur.

 

Kauba kvaliteet

Vastavalt Eesti Vabriigis kehtivale seadusele on kauba kvaliteediga mitte rahul olles teil õigus kaup tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatud kaup peab olema puutumata ning originaalpkendis ning kauba tagastamisega seotud transpordikulud katab ostja.

Kui te olete otsustanud kauba tagastada, teatage meile otsusest aadressil info@makeupstudio.ee ning me tagastame teile kauba maksumuse (v.a. transpordikulud)  peale kauba kättesaamist.

 

Kauba saadavus

Juhul, kui Teie poolt tellitud kaupa hetkel laos ei ole, võetakse Teiega Teie poolt antud e-maili teel ühendust. Sellisel juhul on võimalik laos mitteoleva kauba tellimuse tühistamine või pikem kättetoimetamise aeg. Valiku võite teha, kui oleme Teid informeerinud võimalikust kättetoimetamise ajast.

 

Privaatsus

T.Teritak OÜ ega Make-up Studio ei avalda teie isikuandmeid kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks ning vastavalt Teie soovile ka uudiskirjade Teieni toimetamiseks.

 

Andmekaitse

Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, ka Make-up Studio e-poel puudub neile juurdepääs.

 

Küsimused ja ettepanekud

Küsimused, millele Te meie kodulehelt ja e-poest vastuseid ei leidnud, saatke palun aadressile info@makeupstudio.ee

 

Täname Teid!

Make-up Studio meeskond

T.Teritak OÜ